رادیو شب تهران

رادیو شب تهران

علی جعفری فوتمی

رادیو شب تهران ،مجله آوایی فرهنگ وهنر برای شب های بلند تهران به روایت علی جعفری فوتمی است.

Категории: Спорт и отдих

Слушане на последния епизод:

فصل سوم - اپیزود هفتم

گاهنامه ی آوایی فرهنگ و هنر؛ با ارایه ی علی جعفری فوتمی

"خانه" چیست؟ کجاست؟ تعریف ما از کلمه ی به شدت بدیهی شده ی "خانه" چیست؟ و مهم تر از همه اینکه در نهایت تکلیف ما با "خانه" چه خواهدبود.

در این اپیزود به "خانه"می رسیم، با نگاهی جستجوگر ردپای خانه را در ادبیات و موسیقی و سینما دنبال می کنیم و از احساس تملک به آنچه که "خانه" ی خود می پنداریمش ( واغلب نه آنگونه که ما می پنداریم است) سخن می گوییم.

این اپیزود همراه با نسیم تیمورپور به شما تقدیم می شود و در این شماره مجله شبانه رادیو شب تهران با ماه منوش، بهمن فرمان آرا، سعید یوسفی، لوسیوس، عباس کیارستمی، گروه کماکان، امیرعید، محمد صابری، ابل سلاوکوئه، امیرعلی محبی نژاد وسعید امان همراه می شویم.

امیدوارم شما هم بشنوید و دوست بدارید.

لطفا برایمان از آن بخش های این برنامه که دوستشان داشتید و آنها که نه ؛ هردو ، بنویسید.

حامی این اپیزود فروشگاه شهرکتاب مرکزی است. شهرکتاب مرکزی در خیابان شریعتی تهران، بیش از دوازده سال است که میزبان علاقه‌مندان به کتاب و فرهنگ است. دو هزار متر فضای این فروشگاه در کنار عرضهٔ هزاران عنوان کتاب و کالای فرهنگی، همواره فضایی برای کتاب‌گردی و دمی آسودن کنار کتاب با طعم قهوه بوده و بخش‌های مختلف فروشگاه مرکزی مثل بخش کتاب کودک و نوجوان، دنیای رنگارنگ نوشت‌افزار و محصولات فرهنگی و البته دست‌آفریده‌های هنری و صنایع دستی میزبان هزاران نفر از شهروندان تهرانیست و شهرکتاب این افتخار را دارد که میزبان شنوندگان فرهیخته رادیو شب تهران هم باشد.

برای ۵۰ نفر از کسانی که در دوروز نخست از انتشار این اپیزود برایمان کامنت بگذارند، علاوه بر تخفیف‌های معمول باشگاه مشتریان شهرکتاب مرکزی، که در اولین خرید و همان لحظه عضویت حدود ۴ درصد است، برای خرید کتاب ۱۰ درصد تخفیف بیشتر هم در نظر گرفته‌ شده است.

https://bookcitycentral.ir/

برای حمایت مالی از پادکست رادیو شب تهران در سایت حامی باش روی آدرس زیر کلیک یا اشاره کنید: www.hamibash.com/radioshabetehran

Предишни епизоди

 • 21 - کو خانه؟ نشانم ده 
  Mon, 11 Mar 2024 - 0h
 • 20 - خون لخته، خون جاری 
  Mon, 12 Feb 2024 - 0h
 • 19 - پدر که ناخلف اُفتد پسر چه کار کُند؟ 
  Mon, 20 Nov 2023 - 0h
 • 18 - خیابان را سراسر مه گرفته 
  Sat, 14 Oct 2023 - 0h
 • 17 - از این مراسم دسته جمعی فرار نکنید!!! 
  Wed, 19 Apr 2023
Показване на повече епизоди

Още спорт и отдих podcasts

Още международни спорт и отдих подкастове

Избор на жанр на подкаста